Tunisko - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 39

Nejlevnější Tunisko - Last Minute

Nejlevnější Tunisko - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Tunisko - Last Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel El Mouradi Djerba Menzel. Svou rekreaci v období od 31.10. do 7.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 890 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 30 % z původní ceny 15 557 Kč. Hotel El Mouradi Djerba Menzel je situován v letovisku Djerba. Doprava do letoviska Djerba je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Tunisku s průměrnou recenzí 76 % dle 610 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Tunisko - Last Minute

Tunisko - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Radisson Blu Palace Djerba v letovisku Djerba. V období od 7.11. do 14.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 490 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 76 % podle 22 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 32 % z původní ceny 18 368 Kč. Do lokality Djerba, kde se ubytování Hotel Radisson Blu Palace Djerba nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Tunisku.

Tunisko - Last Minute - nejlepší recenze

Tunisko - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 55 hodnotících uživatelů 4.5hvězdičkový Hotel Seabel Rym Beach. V termínu od 12.11. do 26.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 590 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 29 544 Kč. Do lokality Djerba, kde se ubytování Hotel Seabel Rym Beach nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute v Tunisku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Tunisko - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Tunisku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Tunisku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Tuniska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Tunisko - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Tunisku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.