Tunisko - Last Minute - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 4506

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - levně

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - levně

Nejlevnější dovolenou Tunisko - Last Minute - levně pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Marabout. Svou rekreaci v období od 7.1. do 14.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 9 190 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Marabout je situován v letovisku Sousse. Doprava do letoviska Sousse je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Tunisku.

Luxusní Tunisko - Last Minute - levně

Tunisko - Last Minute - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Nour Palace v letovisku Mahdia. V období od 8.6. do 12.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 690 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 82 % podle 1175 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 15 382 Kč. Do lokality Mahdia, kde se ubytování Nour Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Tunisku.

Tunisko - Last Minute - levně - nejlepší recenze

Tunisko - Last Minute - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má podle 750 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Mahdia Palace. V termínu od 14.1. do 21.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 590 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 25 % z původní ceny 15 453 Kč. Do lokality Mahdia, kde se ubytování Mahdia Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou v Tunisku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Tunisko - Last Minute - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Tunisku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.