Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 4474

Luxusní Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená

Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Radisson Blu Palace Djerba v letovisku Djerba. V období od 6.7. do 14.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 76 % podle 22 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 30 367 Kč. Do lokality Djerba, kde se ubytování Hotel Radisson Blu Palace Djerba nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Tunisku.

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Nour Palace . Svou rekreaci v období od 15.6. do 18.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 380 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. Hotel Nour Palace je situován v letovisku Mahdia. Doprava do letoviska Mahdia je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Tunisku.

Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 3 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Magic Hotel Manar & Aquapark. V termínu od 31.8. do 9.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 30 367 Kč. Do lokality Hammamet, kde se ubytování Magic Hotel Manar & Aquapark nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Tunisku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Tunisko - Last Minute - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Tunisku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.