Tunisko - Last Minute - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 4443

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - od Invia

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - od Invia

Nejlevnější dovolenou Tunisko - Last Minute - od Invia pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Ruspina. Svou rekreaci v období od 8.5. do 15.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 11 090 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 23 % z původní ceny 14 403 Kč. Ruspina je situován v letovisku Monastir. Doprava do letoviska Monastir je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Tunisku s průměrnou recenzí 68 % dle 272 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Tunisko - Last Minute - od Invia

Tunisko - Last Minute - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Iberostar Kantaoui Bay v letovisku Port el Kantaoui. V období od 15.5. do 29.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 190 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 27 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 37 % z původní ceny 44 746 Kč. Do lokality Port el Kantaoui, kde se ubytování Iberostar Kantaoui Bay nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Tunisku.

Tunisko - Last Minute - od Invia - nejlepší recenze

Tunisko - Last Minute - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 3 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Magic Hotel Manar & Aquapark. V termínu od 12.5. do 26.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 30 490 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 31 % z původní ceny 44 188 Kč. Do lokality Hammamet, kde se ubytování Magic Hotel Manar & Aquapark nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Tunisku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Tunisko - Last Minute - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Tunisku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.