Tunisko - Last Minute - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 4474

Tunisko - Last Minute - recenze - nejlepší recenze

Tunisko - Last Minute - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 21 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark. V termínu od 4.7. do 16.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 36 390 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 46 063 Kč. Do lokality Yasmine Hammamet, kde se ubytování Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Tunisku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - recenze

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - recenze

Nejlevnější dovolenou Tunisko - Last Minute - recenze pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark. Svou rekreaci v období od 27.6. do 3.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 20 890 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 21 % z původní ceny 26 443 Kč. Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark je situován v letovisku Yasmine Hammamet. Doprava do letoviska Yasmine Hammamet je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Tunisku s průměrnou recenzí 96 % dle 21 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Tunisko - Last Minute - recenze

Tunisko - Last Minute - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Steigenberger Marhaba Thalasso v letovisku Hammamet. V období od 11.8. do 25.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 36 490 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 11 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 21 % z původní ceny 46 190 Kč. Do lokality Hammamet, kde se ubytování Hotel Steigenberger Marhaba Thalasso nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Tunisku.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Tunisko - Last Minute - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Tunisku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.