Tunisko - Last Minute - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 4506

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - slevy

Nejlevnější Tunisko - Last Minute - slevy

Nejlevnější dovolenou Tunisko - Last Minute - slevy pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Royal Thalassa Monastir. Svou rekreaci v období od 3.8. do 10.8.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 18 490 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 40 % z původní ceny 30 817 Kč. Royal Thalassa Monastir je situován v letovisku Monastir. Doprava do letoviska Monastir je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Využijte nejlevnější First Minute v Tunisku s průměrnou recenzí 78 % dle 70 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Tunisko - Last Minute - slevy

Tunisko - Last Minute - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Iberostar Kantaoui Bay v letovisku Port el Kantaoui. V období od 10.7. do 31.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 51 190 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 27 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 40 % z původní ceny 85 317 Kč. Do lokality Port el Kantaoui, kde se ubytování Iberostar Kantaoui Bay nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Tunisku.

Tunisko - Last Minute - slevy - nejlepší recenze

Tunisko - Last Minute - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 123 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Iberostar Royal El Mansour & Thalasso. V termínu od 6.8. do 20.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 36 476 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 41 % z původní ceny 61 824 Kč. Do lokality Mahdia, kde se ubytování Iberostar Royal El Mansour & Thalasso nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava, Košice. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Tunisku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Tunisko - Last Minute - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Tunisku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.