Tunisko v květnu - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 152

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Tunisko v květnu - levně

Nejlevnější Tunisko v květnu - levně

Nejlevnější dovolenou Tunisko v květnu - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování El Mouradi Cap Mahdia. Svou rekreaci v období od 22.5. do 29.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 290 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Dovolena. El Mouradi Cap Mahdia je situován v letovisku Mahdia. Doprava do letoviska v lokalitě Mahdia je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Tunisku.

Luxusní Tunisko v květnu - levně

Tunisko v květnu - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 4.5hvězdičkový Hotel El Mouradi Mahdia v letovisku Mahdia. V období od 15.5. do 22.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 74 % podle 298 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 40 % z původní ceny 18 317 Kč. Do lokality Mahdia, kde se ubytování Hotel El Mouradi Mahdia nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Last Minute v Tunisku.

Tunisko v květnu - levně - nejlepší recenze

Tunisko v květnu - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Hotel Medina Belisaire & Thalasso. Recenze je udělená na základě 18 hodnotících uživatelů. V termínu od 15.5. do 22.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 490 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 40 % z původní ceny 19 150 Kč. Do lokality Hammamet, kde se ubytování Hotel Medina Belisaire & Thalasso nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Last Minute v Tunisku s nejlepší recenzí v oblasti Hammamet.

Jaké jsou možnosti dovolené v Tunisku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Tunisku můžete vybrat z následujících 11 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Tuniskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Tunisku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Tunisko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Portugalsko, pobyty Řecko nebo například zájezdy Slovinsko či Last Minute Srí Lanka.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Tunisko v květnu - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.