Tunisko v květnu - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 141

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Tunisko v květnu - od Invia

Nejlevnější Tunisko v květnu - od Invia

Nejlevnější dovolenou Tunisko v květnu - od Invia ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Soleil Abou Sofiane. Svou rekreaci v období od 22.5. do 29.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 390 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 30 % z původní ceny 14 843 Kč. Hotel Le Soleil Abou Sofiane je situován v letovisku Port el Kantaoui. Doprava do letoviska Port el Kantaoui je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Tunisku s průměrnou recenzí 78 % dle 400 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Tunisko v květnu - od Invia

Tunisko v květnu - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Iberostar Selection Diar El Andalous v letovisku Port el Kantaoui. V období od 8.5. do 19.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 18 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 38 % z původní ceny 35 468 Kč. Do lokality Port el Kantaoui, kde se ubytování Hotel Iberostar Selection Diar El Andalous nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Last Minute v Tunisku.

Tunisko v květnu - od Invia - nejlepší recenze

Tunisko v květnu - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Hotel Medina Belisaire & Thalasso. Recenze je udělená na základě 18 hodnotících uživatelů. V termínu od 15.5. do 22.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 490 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 40 % z původní ceny 19 150 Kč. Do lokality Hammamet, kde se ubytování Hotel Medina Belisaire & Thalasso nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Last Minute v Tunisku s nejlepší recenzí v oblasti Hammamet.

Jaké jsou možnosti dovolené v Tunisku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Tunisku můžete vybrat z následujících 11 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Tuniskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Tunisku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Tunisko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Egypt, pobyty Chorvatsko nebo například zájezdy Jordánsko či Last Minute Kapverdské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Tunisko v květnu - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.