Tunisko v květnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 152

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Tunisko v květnu - recenze - nejlepší recenze

Tunisko v květnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark. Recenze je udělená na základě 21 hodnotících uživatelů. V termínu od 31.5. do 14.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 39 176 Kč. Do lokality Yasmine Hammamet, kde se ubytování Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Brno. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Tunisku s nejlepší recenzí v oblasti Yasmine Hammamet.

Nejlevnější Tunisko v květnu - recenze

Nejlevnější Tunisko v květnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Tunisko v květnu - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Soleil Bella Vista. Svou rekreaci v období od 22.5. do 29.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 790 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 30 % z původní ceny 15 414 Kč. Hotel Le Soleil Bella Vista je situován v letovisku Monastir. Doprava do letoviska Monastir je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Tunisku s průměrnou recenzí 84 % dle 498 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Tunisko v květnu - recenze

Tunisko v květnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Iberostar Selection Royal El Mansour v letovisku Mahdia. V období od 29.5. do 11.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 190 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 123 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 35 776 Kč. Do lokality Mahdia, kde se ubytování Hotel Iberostar Selection Royal El Mansour nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené v Tunisku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Tunisku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Tunisku můžete vybrat z následujících 11 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Tuniskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Tunisku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Tunisko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Srí Lanka, pobyty Švýcarsko nebo například zájezdy Turecko či Last Minute Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Tunisko v květnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.