Yasmine Hammamet - levně - Tunisko

Zobrazeno 1-10 z celkem 106

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Yasmine Hammamet - levně - Tunisko

Nejlevnější Yasmine Hammamet - levně - Tunisko

Nejlevnější dovolenou Yasmine Hammamet - levně - Tunisko ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Club Salammbo Hammamet & Aquapark. Svou rekreaci v období od 11.6. do 17.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 190 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 28 % z původní ceny 16 931 Kč. Hotel Club Salammbo Hammamet & Aquapark je situován v letovisku Yasmine Hammamet. Doprava do letoviska v lokalitě Yasmine Hammamet je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Tunisku s průměrnou recenzí 84 % dle 228 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Yasmine Hammamet - levně - Tunisko

Yasmine Hammamet - levně - Tunisko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Tunisku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark v letovisku Yasmine Hammamet. V období od 3.6. do 9.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 21 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 22 959 Kč. Do lokality Yasmine Hammamet, kde se ubytování Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené v Tunisku.

Yasmine Hammamet - levně - Tunisko - nejlepší recenze

Yasmine Hammamet - levně - Tunisko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark. Recenze je udělená na základě 21 hodnotících uživatelů. V termínu od 5.6. do 11.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 990 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 22 959 Kč. Do lokality Yasmine Hammamet, kde se ubytování Hotel Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou v Tunisku s nejlepší recenzí v oblasti Yasmine Hammamet.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Yasmine Hammamet v Tunisku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Tunisku můžete vybrat z následujících 11 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Tuniskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Yasmine Hammamet můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Yasmine Hammamet. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Slovinsko, pobyty Srí Lanka 2021 nebo například zájezdy Thajsko 2021 či Last Minute Turecko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Yasmine Hammamet - levně - Tunisko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Tuniskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Tuniska. Web Tuniskolastminute.cz využívá cookies.